مسابقه نقد کتاب آبی

دویست میلیون تومان جایزه برای بیست کتاب 

• به دنبال برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین دوره مسابقه کتابخوانی با عنوان: “ما از غرب عقب افتادیم یا از خودمان” ، اینک به همت مجدد علی کردستانی عزیز، سردفتر اسناد رسمی شماره ۱۱۸۷ تهران، می‌خواهیم دومین دوره را در ابعادی بزرگ‌تر و جوایزی بیشتر برگزار کنیم. 

• در این دوره ۲۰ کتاب برای مسابقه معرفی می‌شوند. علاقه‌مندان باید نقدهای خود را حتی‌الامکان بین هشتصد تا دوهزار کلمه برای هر کتاب ارسال کنند. نقدها باید تحلیلی بوده و فقط به تحسین کتاب نپرداخته باشد. در عین حال، خواننده را ترغیب به مطالعه کل کتاب کند. هر فرد می‌تواند با ارسال نقد برای دست‌کم یکی از کتاب‌های معرفی شده در مسابقه شرکت کند. در عین حال مجاز هستید تا برای هر بیست کتاب نقدهای خود را ارسال کنید. 

• برای هر کتاب مبلغ ده میلیون تومان جایزه تعیین شده – در مجموع دویست میلیون تومان – که به ترتیب به نفرات اول تا سوم: پنج، سه و دومیلیون تومان تقدیم خواهد شد. 

•مهلت ارسال نقدها تا بیست و نهم اسفند سال هزار و چهارصد خواهد بود – این مهلت تمدید نخواهد شد – و اسامی برندگان همزمان با نخستین روز جهانی زمین  – دوم اردیبهشت هزار و چهارصد و یک – اعلام می‌شود.

• تمامی نقدهای ارسالی با فرمت پی‌دی‌اف به همراه مشخصات کامل ارسال‌کننده، تلفن تماس و نشانی دقیق پستی به شماره علی کردستانی در واتس‌آپ – 09127939108 – ارسال و خلاصه‌ای کوتاه از آن در قالب پست و استوری در اینستاگرام نویسنده نقد منتشر شود.

•شش هشتگی که باید در استوری‌ها و پست‌ها از آن استفاده شود، عبارتند از: #دومین_دوره_مسابقه_کتابخوانی

 #دویست_میلیون_تومان_برای_بیست_کتاب #کتاب_خوب_راخوب_بخوانیم #آخرین_مسابقه_قرن #مرکزفرهنگی_آبی #نوسده

• هدف ما ترویج کتابخوانی و ایجاد انگیزه برای نویسندگان، خوانندگان و ناشران؛ یعنی سه ضلع تضمین‌کننده ژینایی یک ملت است.

 

رفتن به بالای صفحه

آبی!
آبی خانه‌ی خرد است، جایی که ادامه‌ی جست‌وجوی آدمی، سر از انضباط قفسه‌ها و آداب ِ کتاب‌ها در می‌آورد و سرایت تفکر و صراحت کلمات در اتفاق ِ آبی می‌افتد.
آبی پایانه‌ی درنگ است، آنجا که ادراک آغاز می‌شود
تداوم انسان با انسان؛ مبادله‌ی دانایی، قرارگاه ِ دریافت...
آبی، آبی است...
کلمه‌خانه‌ای که جان‌ها را به جان‌ها می‌رساند...
تمامی حقوق این سایت متعلق به آبی می باشد.
 Copyright © 2021 Abee.ir & Developed by Tryon Software Group & RoshdMedia.com